معرفی

این جبهه به عنوان زیر مجموعه ای از مجمع امر به معروف و نهی از منکر استان البرز در سال ۱۳۹۵ که سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بوده ، شروع به فعالیت نموده است و در نظر دارد، با عنایت خداوند متعال و در ذیل توجهات حضرت ولیعصر ارواحنا فداه، بتواند فرمان رهبر عزیز و معظم انقلاب، امام خامنه ای حفظه الله تعالی در جهت مقابله با تهاجم فرهنگی و اقتصادی دشمنان اسلام را به انجام رساند.

 

اهداف

 • گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی و انتشار بسته های محتوایی و تبلیغی همچون عکس، پوستر، فیلم، عکس، پرده نگار، کتاب، مقالات و… در سطح جامعه(مساجد، مدارس، دانشگاه ها و… )
 • تاییدِ مراکز آموزشی، تولیدی، پزشکی، خدماتی و یا فروشگاهی و همچنین کالاهای ایرانی-اسلامی در زمینه های مختلف و رتبه دهی آنها براساس شاخص های اسلامی و اقتصاد مقاومتی با استفاده از ظرفیت مردمی، به منظور رشد ارزش های دینی در جامعه و افزایش نظارت عمومی مردم و تشویق مراکز و مجموعه های تاییدشده به وسیله تبلیغ و معرفی آن ها و ایجاد زمینه ی ارتباط گیری مردم با آن ها
 • جمع آوری، تدوین و ارائه طرح های مختلف اجرایی و مردم محورِ اقتصاد مقاومتی به منظورِ آموزش مردم در اقشار مختلف جهت ورود به عرصه ی فعالیت های اقتصاد مقاومتی
 • ایجاد زمینه ی ارتباط گیری مجموعه های مردمی فعال در اقتصاد مقاومتی با یکدیگر و با مردم جهت افزایش بهره وری و رفع نیاز های آنها
 • شناسایی و ثبت نام بیکاران و معرفی آن ها به مراکز شناسایی شده و همچنین ایجاد مراکز جدید با استفاده از شناسایی سرمایه گذاران متعهد و ظرفیت های اقتصاد مقاومتی موجود در استان و کشور

 

پورتال جبهه مردمی اقتصاد مقاومتی

این پورتال از آدرس www.11072.ir وeqm.11072.ir قابل دسترسی است. پس از ورود به سایت، از طریق منوی بالای صفحه با عنوان “ثبت شما” می توانید به ثبت ایده های خود، نیازمندی های اقتصاد مقاومتی خود(اعمّ از نیازمندی به کار و یا نیازمندی به امکانات مادی یا معنوی برای انجام یا ادامه فعالیت های اقتصاد مقاومتی) و یا ثبت مراکز آموزشی، تولیدی، پزشکی، خدماتی و فروشگاهی موردِ رضایت و تأییدتان، بپردازید.

 • تأیید شما می بایست بر اساس شاخص های زیر باشد:
  • کالاهای متناسب با فرهنگ ایرانی-اسلامی، با کیفیت، پاک و سالم
  • مراکز (آموزشی یا تولیدی یا خدماتی و یا فروشگاهی) با ساختار و مدیریت های ایرانی-اسلامی(رعایت حقوق مردم و جامعه، انصاف، استحکام کاری، احکام شرعیِ فردی و معاملات، احترام متقابل و… )

 • تاییدیه های جبهه، در سه بخش اصلی خواهد بود:
  • تاییدیه مقدماتی: این تاییدیه پس از گزارشات مردمی به جبهه(از طریق پورتال و…) و بررسی اولیه گزارشات، به آن مجموعه اهدا خواهد شد.
  • تاییدیه تکمیلی: اهدای این تأییدیه، پس از بررسی و تأیید ناظران مجمع امر به معروف و نهی از منکر استان نسبت به گزارشات مردمی و انجام مصاحبه حضوری با توجه به شاخص های حداقلی جبهه، انجام خواهد گرفت.
  • تاییدیه ویژه: این تأییدیه، به مجموعه هایی اهدا می گردد که دارای شاخص های حداکثری جبهه باشند.
 • لازم به ذکر است این تاییدیه ها بدون دریافت هیچ هزینه ای اعطا میگردد و تا زمانی معتبر خواهد بود که گزارشاتِ دیگری در عدم احراز شاخص های جبهه برای آن مجموعه، اعلام نگردد. البته این مراکزی که مورد تأیید جبهه قرار می گیرند شرعاً متعهد خواهند بود که اولاً برخلاف شاخص های جبهه عمل نکنند و ثانیاً در حدّ توان، زمینه های تبلیغ و شناساندنِ جبهه ی مردمی اقتصادمقاومتی به مخاطبانشان را ایجاد نمایند.

 

ضمناً در این پورتال، به کمک جستجو، استفاده از نقشه ی استان و یا دسته بندی های مختلف موجود در پورتال می توان به مشاهده، خرید و ارتباط گیری با مراکز (آموزشی یا تولیدی یا خدماتی و یا فروشگاهی) و کالاهای ایرانی-اسلامی تأیید شده ی جبهه و همچنین مشاهده ی نیازمندی های فعالیت های اقتصاد مقاومتی و ایده های اجرایی اقتصاد مقاومتی پرداخت.

همچنین در منوهای سمت راست و پایین سایت، اقلام متنوع محتوایی و تبلیغی همچون عکس، پوستر، فیلم، عکس، پرده نگار، کتاب، مقالات و… به منظور گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی و استفاده از کالاهای ایرانی-اسلامی موجود است که امت حزب الله میتوانند با استفاده از آن ها در مساجد، مدارس، دانشگاه ها، خانواده ها و… به تبلیغ و ترویجِ این مهمّ بپردازند.

 

همکاری با جبهه مردمی اقتصاد مقاومتی

از مؤمنین درخواست داریم که در سطح جامعه به ترویج و تبلیغ و معرفی اهداف جبهه مردمی اقتصاد مقاومتی بپردازند و در صورت تمایل به همکاری و یا کمک مالی به جبهه مردمی اقتصاد مقاومتی نیز می توانند از طریق راه های ارتباطی با مجمع امر به معروف و نهی از منکر استان البرز اقدام نمایند:

ثبت نام اینترنتی: www.110313.ir (در بخش نظرات، قید شود: ثبت نام جهت همکاری با جبهه مردمی اقتصاد مقاومتی)

درگاه اینترنتی پرداخت کمک های مردمی: enfaq.110313.ir

سامانه پیامکی: ۱۰۰۰۱۰۰۰۳۰۰۳۱۳ (با ارسال عبارت”همکاری با حبهه مردمی اقتصاد مقاومتی”)

شماره کارت(بانک سپه به نام مجمع): ۵۸۹۲۱۰۱۱۷۸۹۶۸۶۹۵

 

امید است این کار مورد دعا و رضایت و خشنودی حضرت ولیعصر ارواحنافداه قرار گیرد. انشاالله

هدیه به ارواح طیبه حضرت امام و شهدای اسلام صلوات

جمعی از افسران جوان جنگ نرم امام خامنه ای حفظه الله تعالی

و لا حول و لاقوة الّا بالله العلی العظیم